Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megint összeomlott a felvi.hu...

Megint összeomlott a felvi.hu rendszere?

Figyelt kérdés

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.


[link]


Az is jó, hogy már 18-án feltöltöttem a rendszerbe az érettségi-bizonyítványt, erre nemrég küldenek egy hiánypótlási felszólítást, pedig ők nyámnyognak rajta már másfél hete!!!



2014. jún. 29. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiánypótlási felszólítást kaptál, hanem egy általános mindenkinek szóló figyelmeztetést, hogy pótold a hiányosságaidat, HA VANNAK.

Ezt a sok fogyatékos miatt küldték akik az előző években ültek a babérjaikon és várták, hogy a sült galamb a szájukba röppen... :D

Vasárnap van, délidő ráadásul, ülj le ebédelni és majd megjavul. Nem kell túlstresszelni ezt a felvi ügyet.

2014. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Take it easy..
2014. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Már 1,5 hete :D

Nem csak te vagy a földön, idén is több, mint 100000-en jelentkeztek a felsőoktatásba. El tudod te képzelni azt, hogy ez mennyi ember? És ezek mind küldenek be vagy 6-féle bizonyítványt, amit egyesével kell átvinni a rendszerbe. Ezeknek a dokumentumoknak nagy részét pedig mostanában tölti fel mindenki.

2014. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Nem hiánypótlási felszólítást kaptál, hanem egy általános mindenkinek szóló figyelmeztetést,"

--> nem tudom, hogy az mennyire általános, hogy ilyet írnak:



"

Ügyiratszám: FE-A/XXXXX-X/XXXXA.

Tárgy: Hiánypótlási felszólítás

Felvételi azonosító száma: 31XXXXXXXXXX


XXXXX YYYYYY

részére

e-mail címe: XXXXX@windowslive.com


Tisztelt XXXXX YYYYYY!


Felhívjuk figyelmét, hogy...."

(Az X-eket én helyettesítettem be adatvédelmi okok miatt)

2014. jún. 29. 13:13
 5/8 A kérdező kommentje:

"

Budapest, 2014. június 26.

Oktatási Hivatal

Felsőoktatási Felvételi és Hallgatói Osztály"


Elég "általános"nak tűnik... XD

2014. jún. 29. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha esetleg megpróbálod a levél lényegi részét bemásolni és nem a kiikszelt email címedet ami amúgy senkit nem érdekel...
2014. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj már meg, majd rendbehozzák. Vasárnap van, ember!

Az is jó, hogy rátámadsz a segíteni akaróra.

Tényleg mindenkinek küldtek ilyen e-mailt, én is kaptam, ismerőseim is kaptak. Nyugi.

2014. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jött le, hogy azoknak küldtek, akiknek még nem dolgozta fel az adatait a rendszer. Adj nekik egy kis időt hozzá, sok dolguk lehet a sok jelentkező miatt. Ha jó az oldal, ellenőrizd, hogy továbbítva feldolgozásra/feldogozás alatt van-e a feltöltött dokumentumod. Ha még nincs feldolgozva, akkor nem lesz ott gond. :)Ha meg már igen, akkor nézd meg, hogy mi hiányzik.
2014. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!