Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dokumentumfeltöltéssel kapcsol...

Dokumentumfeltöltéssel kapcsolatban lehet egy kérdésem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval ma töltöttem fel a 12.-es bizimet és kezdtem el feltölteni az érettségi bizonyítványomat. Utóbbinál a feltöltés gombot nem is tudom, hogy megnyomtam-e, de közben megszakadt a net. Amikor meg visszamentem, akkor az érettségi bizonyítványnál az volt kiírva, hogy "továbbítva feldolgozásra". Akkor az feltöltődött volna?!

De a nagyobb probléma, hogy kéttannyelvűs vagyok, és érettségi bizim angolul is van, és elvileg azt is fel kéne töltenem, de hiába kattintgatok nem enged semmit feltölteni.

Kérem, hogy aki tudja ilyenkor mi a teendő, az mondja el nekem részletesen. (Én ilyen dolgokhoz totál analfabéta vagyok). Előre is köszönöm!



2014. jún. 30. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sikerült feltöltened a dokumentumot, mert akkor az van mellé írva, hogy "továbbítva feldolgozásra".

Az angol bizonyítvánnyal viszont nem tudom, hogy miért nem tudod feltölteni.

2014. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Angolul is van vagy csak angolul van a bizonyítványod?

Ha kettő bizonyítványod van és a tartalma egyezik, csak az egyik magyarul a másik angolul van akkor felesleges az angolt is feltölteni.

2014. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bizim angolul és magyarul is van, tehát kettő. De nekem az ofő azt mondta, hogy mindkettőt fel kell tölteni.
2014. jún. 30. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer ha most sem megy akkor írj egy levelet nekik.
2014. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most úgy tűnik sikerült. Úgy hogy Új dokumentum feltöltése --> érettségi bizonyítvány. És oda mindkettőt feltöltöttem.

Szóval most két olyan mappa jelenik meg, hogy "érettségi bizonyítvány". Az egyikben csak a magyar szerepel(elvileg), a másikban meg tuti, hogy mindkettő. Szerintetek ez így jó?

2014. jún. 30. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jah, emberek dolgozzák fel ráadåsul nem is a butább fajták (remélhetőleg), érteni fogják..
2014. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!