Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvették a diákomat, de nem...

Rami18 kérdése:

Elvették a diákomat, de nem kaptam helyette ideigleneset. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most végeztem a gimnáziumban az utolsó napon el vették a diákigazolványt mindenkitől és adtak helyette ideiglenes diákot, de Én nem kaptam. Szeretnék tovább tanulni, voltam is be iratkozni és ott azt mondták, hogy igényeljem meg az új diákigazolványt és majd szeptemberben vigyem az igénylő lapot, de konkrétan meg nem mondták, hogy felvettek ezért nem tudom, hogy hol kérjek valami hivatalos dokumentumot ami igazolja, hogy van tanulói jogviszonyom. Így nem tudok diákmunkára menni és diákjeggyel utazni..

2014. jún. 30. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:

És mivel indokolták, hogy te nem kaptál?


Be kell menni az igazgatóhoz és elmondani neki a problémát, ha nincs más út.

2014. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értsd: a gimnáziumba menj be.
2014. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

"Minek adtad le?" kérdés ideillene, de nem teszem fel :D


Menj be a sulid titkárságára és mondd, hogy te nem kaptál ideiglenes diákot, de igenis szükséged lenne rá. El se menj amíg meg nem kapod.

2014. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azzal indokolták, hogy nem volt rajta érvényesítő.


A minek adtad le kérdés egyáltalán nem illik ide, ugyanis muszáj volt vissza adni(egyébként már bánom).:D


Igen, voltam már bent a titkárságon és azt mondták, hogy nem tudnak segíteni..magyarán leráztak.

2014. jún. 30. 22:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor menj be újra, hogy leszarod hogy nem tudnak segíteni oldják meg. Ez nem így működik...
2014. júl. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi a fának adtad le?? mikor kérik, hogy add oda, nincs nálam aztán kész. cumizzanak...
2014. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De már mind1, mert leadtam. És ha még ezerszer írjátok ide, akkor is leadtam :D Nyilván ha ezt előre tudom akkor nem adtam volna vissza!!
2014. júl. 1. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi nem volt rajta érvényesítő?

Az a diák nem volt matricával érvényesítve, amit leadtál?

Mert ha igen:

-Ha 2013.szeptember 1. után töltötted be a 18-at, akkor nem is kell rá matrica, anélkül is érvényes 2014.október 31-g. (362/ 2011 Korm. rendelet, 37.§ [link] )

-Ha az előbbi feltétel nem teljesül, akkor meg nekik kelett volna matricát ragazstani rá, tehát megint csak nem a te hibád.

Szóval mindenképpen jár neked igazolás. Addig verd az asztalt, amíg ki nem adják.

2014. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Idén áprilisban töltöttem be a 18-at. Köszönöm ez nagyon nagy segítség!
2014. júl. 1. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!