Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tantárgy szükséges a...

Milyen tantárgy szükséges a logisztikához?

Figyelt kérdés
Logisztika szakra szeretnék menni, de nem tudom milyen tantárgyak kellenének hozzá..Értelmes válaszokat szeretnék..Köszi előre is! :)

2014. júl. 1. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
logisztikára? de milyen logisztikára?
2014. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazábol ugya azok a tantárgyak csak van közlekedési tantárgyad is a Bethlen Gábor Szakközépiskolában vanközlekedés és közgazdasági szak ja és le rakhatod a jogsit
2014. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát szállítás/ logisztikára gondoltam..


Értem:) És ez a Bethlen Gábor Szakközépiskola hol van? És köszönöm a válaszod:))

2014. júl. 3. 16:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Budapest 15 kerületben nagyon jól néz ki a suli nagyon modern én szeptembertôl már itt kezdek am nem tom fiù v lány vagy? :) nézd meg a honlapot nem bánod meg :) ugy letünk beosztva hogy 9/A a német 9/B angol ez a két osztály közlekedési a 9/C közgazdaság én B leszek :D
2014. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából én még csak 8. osztályba megyek szeptemberben, de szeretnék majd továbbtanulni és már arra szeretnék keresgélni sulikat. Lány vagyok:) Te?

Mondjuk ahol én lakok..onnan elég messze van Budapest vagyis én Nógrádba lakok olyan 2 órás út busszal..hát egyedül nem biztos hogy oda felmerészkednék :D

Nagyon köszönöm a válaszod!:))

2014. júl. 6. 16:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok csak azért kérdeztem mert több fiù van mint lány :) fuu..az nem itt van :/ de ott nincs hasonlo suli?
2014. júl. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem:) és gondoltam hogy ezen a szakon több lesz a fiú..de nem baj :))


Hát nincs közel..sajnos nincs..:((

2014. júl. 8. 08:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom de lehet hogy van kolégiuma (nem biztos nem voltam nyilt napon) de van az iskolának telefon száma probálj meg velük beszélni :)
2014. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben!! Nagyon Köszönöm a válaszaidat!! :)^^
2014. júl. 10. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2014. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!