Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki csak azért...

Van itt olyan aki csak azért ment műszaki, illetve IT irányba, mert jól lehet vele keresni és el is tudta végezni? Esetleg olyan aki annak ellenére ment ide, hogy nem volt kiváló matekos és még mindig benn van? Esetleg ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval te olyan munkát akarsz csinálni egész életedben, amit utálsz vagy nem szeretsz, csak azért mert jó lehet keresni vele? Így nem fogod sokra vinni benne.
2014. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem erről van szó. Gazdasági szakra akartam menni, de ott hihetetlenül megemelték a ponthatárokat (pénzügy és számvitelen most 458 pont lesz a korlát), önköltségest pedig nem tudom finanszírozni, ezért más irányba kellett nézelődnöm. Mivel a műszaki pálya már régebben is felmerült (villamosmérnök), ezért végül úgy döntöttem, hogy jövőre oda jelentkezek miután újraérettségiztem. Nem utálom egyáltalán csak egyszerűen félek, hogy nem fogom bírni, mert nagy a bukási arány, illetve ismerősöm hasonló szakon van és ő kitűnő volt matekból egyetemen mégis szív rendesen.

Más meg nagyon nem jött szóba nálam.

2014. júl. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!