Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iskolaváltás! Mik fognak...

Gitarhero kérdése:

Iskolaváltás! Mik fognak történni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy most vagyok gimiben elsős de nemtetszik a suli és hát át szeretnék menni de nemtudom mit kell csinálni?van valami külömbözeti vizsga?mert olyanról hallottam!!Köszönöm a válaszokat
2010. jan. 6. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nálatok is ügy van, ahogy nálunk (szerbia) simán átíratkozhatsz bármelyik iskolába, vizsga van pl, ha zenesuliba íratkoznál vagy egyéb olyan iskolába, ahova tehetség is kell :) a lényeg, hogy add önmagad :) ne izgulj, mindenki befogad és nagyon megszeretnek :) azért félév már eltelt (én is most vagyok elsős a gimiben, ezért tudom, hogy a banda már hogy összeszokott, mi nagyon jó haverok lettünk ) az első pár nap furcsa lesz, de 2 hét múlva olyan lesz, mintha mindigis oda jártál volnaa :D
2010. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi csak, hogy nekem pont az a bajom, hogy nincsenek fiúk az osztályomba csa én és ezt már nagyon meguntam:)
2010. jan. 6. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
áhá, hogy te fiú vagy :) először lánynak gondoltalak, mivel én is lány vok, és az első gondolat, hogy biztos lány :D hú, hát az nem jó XD sok lehet a nyafogás :) de nekem ismim olyan suliba jár (gépészet vagy micsoda), hogy csak ő van lány az osztályban.. :) sok sikert az üj sulidba! és milyen irányzatra gondoltál?
2010. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én Informatikai csak most vagyok sulimban nyelvi előkészítős és az úgy jólis jönne!!!
2010. jan. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!