Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hahóó valaki aki diplomás...

Hahóó valaki aki diplomás ápoló (-nak tanul (t) )?

Figyelt kérdés
Meséljetek már hogy ti hány ponttal kerültetek be a suliba, és milyenek az órák, milyen az egyetem, a kollégium, főképp Szegedre gondoltam,de bárhol jó :)

2014. júl. 7. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én szegedre járok, nekem sok pontom volt, de valami szánalmasan alacsony volt a ponthatár az előző években, amikor én felvételiztem, akkor 246 talán, szóval ez sima ügy volt.

az órákról azt kell mondjam, hogy tanárfüggő. szerencse kell hozzá, hogy jó tanárt kapsz-e valamilyen tárgyból, vagy sem. ha jó a tanár, akkor mindig alig várod, hogy újra mehess, élvezetessé teszi a tanulást, és gyorsan repül az idő. de van olyan tanár is, akinél kínszenvedés végig ülni az egészet, kb fölösleges is, mert csak felolvassa a diákat, nem részletezném. ezt természetesen a gyakorlati órákra értettem, mert azokra kötelező bejárni, a legtöbb előadásnál a saját döntésed, hogy bejársz-e vagy sem.

a kollégium olyan, mint egy nagy család, sok kis családra lebontva.


idén jelentkeztél, vagy még csak tervezed?

2014. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jajj, köszönöm hogy írtál! :)

Ide jelentkeztem, 24-én derül ki, hogy felvettek-e.

Amúgy csak a kari kollégiumba lehet jelentkezni? A Herman Ottóba nem veszik fel az ETSZK-sokat? Amúgy én elsősegélynyújtó vagyok és teljesen bele vagyok szerelmesedve az ilyen dolgokba, szóval nagyon nagyon..(NAGYON) szeretném, hogy felevegyenek.. meg nagyon várom Szegedet,mert egy kisvárosban lakok most, és hát SZeged mégiscsak más lesz :) Neked van diákhiteled?

Egyébként nagyon nehéz lesz az első pár hónap? (mind tanulás, mind ismertség szempontjából..)

voltál gólyatáborban?


köszi hogy írtál!! :)

2014. júl. 10. 07:51
 3/5 anonim ***** válasza:

kolit megkell próbálni, nem tudom, hogy a Hermannba mehetnek-e etszk-sok, de van több ismerősöm is, aki etszik-s létére nem kari kollégiumba van

szerencsére nincs diákhitelem, ebben nem tudok segíteni

nem mondanám nehéznek, főleg, ha kari kolis leszel, akkor hipphopp megismersz mindenkit, sok buli van, ezek azok az idők, amiket visszasír az ember, hogy milyen jó volt :) sokat számít a gólyatábor, mert ott kb a fél évfolyamodat megismerheted+felsőbb éveseket is

visszanézve a tanulás persze, nehéz volt, de csak egyre nehezebb lesz :D nem a mennyiség a sok, inkább beleszokni (pl, hogy másfél órás a tanóra, szorgalmi- és vizsgaidőszak váltakozása, ...)

igen voltam gólyatáborba, és csak ajánlani tudom

2014. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Helló! Felvettek?
2014. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
FELVETTEK!!!!!!!! :)
2014. júl. 30. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!