Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Spanyolul kaptam egy szöveget....

Spanyolul kaptam egy szöveget. Lefordítottam google fordíton keresztül, de valami Holt töltenéd az örökkévalóságot. Szinte ennyit értettem. Pontosan lefordítanátok?

Figyelt kérdés

PERMITEME HACERTE UNA PREGUNTA¿A DONDE PASARAS LA ETERNIDAD?LA VIDA EN LA TIERRA SE TERMINA.POLVO ERES Y AL POLVO IRAS .EL CUERPO AL CEEMENTERIO Y EL ALMA A DODNE HAAYS ELEGIDO MIENTRAS ESTABAS EN LA TIERRA.CON JESUCRISTO AL EINO DE DIOS .SIN EL AL LUGAR DE TORMENTO(INFIERNO)DESEO QUE ESCOJAS LO MEJOR LA VIDA ETERNA CON JESUS ,DIOS TE BENDIGA EL VIENE PRONTO 2016.PASA ESTE MEENSAJE A LAS PERSONAS QUE AMAS


JESUCRISTO VIENE PRONTO 2016


2014. júl. 8. 20:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!