Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskolákat keressek fel...

Dorcsikaa2000 kérdése:

Milyen iskolákat keressek fel ha videó játékok megtervezésével szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Már kis korom óta nagyon érdekelnek a videó játékok. Nem nagyon ismerek olyan ismerőst aki tudna nekem ebben segíteni. Főleg hogy lány vagyok. Nagy álmom ,hogy én is segítségre lehessek az ilyen nagy világhírű játékokban mint pl.: Grant Theft Auto stb. Nem tudom hol kezdhetnék neki. Kérem , hogy aki tud segítsen. :/

2014. júl. 9. 15:18
 1/5 anonim válasza:
Tanulj programozonak.
2014. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt melyik iskolában lenne a legérdemesebb? Pesti vagyok.
2014. júl. 9. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Programozónak vagy grafikusnak kell tanulnod. Az előző rengeteg tanulás, a második pedig tehetség és kreativitás. Mindkettő nagyon szép és érdekes szakma, ha végigszenvedsz egy egyetemet (vmi infót vagy képzőt), akkor elképzelhető, hogy tudsz ilyesmit csinálni majd, de azért ilyen projektekbe bejutni csak akkor van esély, ha tényleg nagyon jó vagy. Ennek ellenére hajrá :)
2014. júl. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2014. júl. 9. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:

De akkor már most kezdj el Angolul tanulni vagy japánul mert MO-n nem fogsz valami nagy karriert befutni...

de sok sikert

2014. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!