Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Nyíregyházá...

Tudnátok segíteni? Nyíregyházán melyek azok a cukrászdák, ahol tanulókat foglalkoztattathatnak?

Figyelt kérdés

Érettségivel rendelkezem és felvételt nyertem az egyik suliba cukrász szakon. Gyakorlati helyet kell keressek,mert sajnos a suli(m) Nyíregyházán már nem tud szabad cukrászdát új diák számára. Ha nincs gyakorlati helyem,akkor nem kezdhetem meg a tanulmányaim ebben az évben. Ezért lenne fontos és sürgős,hogy még a nyáron találjak egyet.

Azt nem árt tudni,hogy csak is olyan cukrászda jöhet szóba,amely be van regisztrálva a Kereskedelmi és Ipari kamarába,hiszen csak ők foglalkoztattathatnak tanulókat.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2014. júl. 9. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Görömbei Cukrászda, esetleg kérdezgesd végig a nagyobb cukrászdákat
2014. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 skorpiop válasza:
én sztem a Károlyiba is láttam már tanulót
2014. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!