Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kollegiumba lakni?

Milyen kollegiumba lakni?

Figyelt kérdés

Lany vagyok.

Mi az amire azt mondjatok hogy jobb nem csinalni?

Anyum azt mondta szerinte inkabb jarjak be, de nem szeretnek minden reggel haromnegyed5kor kelni hogy beerjek.

Tenyleg rossz?

Nekem eleg felenk termeszetem van, nem igazan szolok vissza, inkabb hagyom oket.

Szoval mar egyenesen rettegek a kolitol.T.T

Bekescsaban az Andrassyba fogok jarni.

Koszi elore is a valaszokat.:)


2014. júl. 9. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni a kolit, ha 2 hónap alatt sem illeszkedsz be akkor bejárós leszel. Nem örökre szól ha koliba költözöl..ezen ne parázz!
2014. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
próbáld ki a kollégiumot, nem vészes dolog. el kell tűrni pár embert magad körül egész nap, de hozzá lehet szokni. ne parázz rajta, 99%, hogy nagyon jóban leszel a szobatársaiddal, és mikor épp nem kell agyontanulnotok magatokat akkor minden este tiszta bulis lesz. és tanulni is tudni fogsz, a tanulószobákban csend van.
2014. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eleinte én is félénk voltam, de megbarátkoztam a kollégiummal. Ha olyan emberekkel vagy egy szobában, akiket kedvelsz, akkor még élvezni is fogod. Én most szeptemberben kezdem a 7. kolis évem :D És még élek :)


21/L

2014. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én középiskolában 9. osztályban megpróbálkoztam a kollégiumot. Nekem nagyon nem jött be. 3 hónapig bírtam, utána inkább kiiratkoztam. Minden reggel fél 5-kor keltem és 40 km-re lévő suliba utaztam. Mivel a közlekedés nagyon rossz, ezért kb másfél-két óra volt oda és vissza.

A kollégium több okból sem jött be. Olyan emberekkel voltam egy szobába, akikkel annyira nem tudtam összebarátkozni. Állandóan egyedül voltam, nem voltak barátaim. Mindig meg volt szabva, hogy hány órától fel kellett menni a tanulóba. Én sosem tudtam úgy tanulni. Nekem a megszokott módszerem az, hogy az ágyon ülve tanulok. Mindig engedélyt kellett kérni ahhoz is, hogy tv-t nézhessek. Engedély kellett ahhoz is, hogy akár kimenjek a kolesz mellett lévő kis boltba valami kaját venni. Minden héten akár több nap is előre meghatározott program volt, amire kötelező volt menni, pl csoportfoglalkozás. Nekem ez a szabályozottság nem nagyon jött be. De az volt a legnagyobb problémám, hogy egyedül voltam.

2014. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!