Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatási szakképzés?

Felsőoktatási szakképzés?

Figyelt kérdés
A legfontosabb kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban, hogy ehhez is kell nyelvvizsga?? Munka mellett levelező jó? Mert csak ilyet találtam meg persze nappalit is de gondolom az nem jó. Meg bármi mást is írhattok róla, bármi érdekel, (persze ezzel kapcsolatban) Kereskedelem marketing, vagy turizmus vendéglátásban gondolkouom
2014. júl. 11. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szakmai nyelvvizsga kell hozzá. Én pénzügy-számvitelt Fsz-t csinálok levelezőn munka mellett, elég húzós (én utólag tudtam meg, hogy 1,5 évig a BSc-vel vagyunk együtt és ugyanaz a követelmény, szóval könnyebbre számítottam).
2014. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!