Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika témazáró 8. o : az...

Fizika témazáró 8. o : az elektromos ellenállás, az egyenáram hatásai. Valaki tud mondani néhány kérdést ami benne lesz?

Figyelt kérdés

kivételesen nem lusta vagyok... jövő héten 5 témazáró :S

többek között ez

(mozaik kiadó)


köszöntem szépen :)


2010. jan. 7. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

na én ebből kettest írtam,de a kérdésekre nagyjából emlékszek.Ezek voltak:

Mit jelent az elektromos ellenállás?

Mit mond ki Ohm törvénye?

Meg számolások voltak h határozd meg a soros és párhuzamos kapcsolásban a hiányzó adatokat..

többre nem emlékszek:P jöv héten nekem is sok tz-m lesz:P:(

2010. jan. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
dobj egy üzit..nekem megvan a tz-füzet:D:D
2010. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Basszus ebből holnap írunk TZ-z!!!

de úgy hogy 3 hétig nem volt fizikánk, össze se foglaltunk, röviden nem csináltunk semmit D:

2011. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
könyörgöm több üzit ne dobjatok..már nem érek rá e-mailozgatni..meg lehet má meg sincs..köszi
2011. febr. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hu igy 5 évvel késöbb...valaki megtudná mondani hogy mi volt benne? szerdán irunk Tz-t és elég húzós hetem lesz.lécci aki tudja dobjon meg egy üzivel
2015. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi is szerdán irunk ugyan ebből :"DDDDDDD
2015. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!