Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ tanfolyam...

IronShaq kérdése:

Munkaügyi központ tanfolyam otthagyása?

Figyelt kérdés
Üdv,egy kis segítségre lenne szükségem.Most májusban kezdtem el ezt a recepciós tanfolyamot, s egészen a gyakorlatig semmilyen probléma nem volt. Gyakorlati helyet magunknak kellett keresnünk, ez meg is történt, csak éppen mindent csináltam ott csak a recepción nem voltam. (Pincérkedés, szobalánykodás, kapálás, fűnyírás)Ezt jeleztem is az oktatóhelynek,de egy telefonon kívül semmi sem történt.Ezután elhatároztam hogy gyakorlati helyet váltok, mert egyrészt nem tanulok semmit,másrészt fizikailag sajnos nem bírom az ilyen jellegű munkát. (Ezt egészségügyi papírokkal tudom bizonyítani:asthma,ortopédiai gondok)Tehát eljöttem onnan,viszont új gyakorlati helyet nem találtam,így kiesett 2 hét.Ma felhívott a tanfolyamvezető hogy talált nekem egy gyakorlati helyet,de minden nap be kell mennem (hétfőtől-vasárnapig),és ledolgozni a napi 8-12 órát,és a még így is fennmaradó órákat tanfolyam mellett dolgozzam le.(A szerződésben az áll hogy max heti 5x8 órát dolgozhatnák,és Aug 21. kellene ledolgoznom 300 órát, vagyis most már csak 259-et,tehát ugye ez sehogy sem jön ki).Erre mondanom sem kell hogy felhívtam a központot hogy ilyen feltételek mellett nem vagyok hajlandó tovább együttműködni,ők meg persze egyből pénz visszaköveteléssel fenyegetőztek.Nem az én hibám hogy az 1.gyakorlati helyem kicseszett velem,s azért olyan állat meg nem vagyok hogy 1 hónapig minden nap bejárjak dolgozni,meg persze azt tegyük hozzá hogy nem helyi szállodáról van szó,szóval még az utazással is elmenne egy csomó idő/pénz. Mit tehetnék?A tanfolyamot semmikép sem folytatom,de van rá mód hogy a visszafizetést elkerüljem?

2014. júl. 17. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Mwgoldódott a problémád? Mi lett végül?
2016. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!