Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktattak angolból. Szerint...

Trebor93 kérdése:

Megbuktattak angolból. Szerintetek csináljak pótvizsgát, vagy inkább keressek munkát?

Figyelt kérdés

4éves érettségivel végző szakközépiskolába járok és az előző iskolaévben,konkrétan a 2odik félévben megbuktattak angolból.Ami persze a kedvenc tantárgyam közé tartozik. 1Félévben 4esem volt.Második félév végén 3-2között álltam.Még mielőtt lezárta volna a jegyeket persze ha jobb jegyet akartam volna kellet volna javitani.De nekem megfelelt a 2es.Tanár minden esetre ki akart hivni felelni,és én nem tanultam meg rá vágtam hogy nem jó lesz a 2es.Pipa voltam egyik órán még jegylezárás előtt és valami szót kérdezett tőlem mondtam mérgesen hogy nemtudom, itt akarom hagyni a sulit.Komolyan vette..Bizonyitvany osztáskor meg 1em lett végül. Erre abszolútt nem számitottam.

Most vagy pótvizsga, oszt még egy év=érettségi, vagy melókeresés, ez a két lehetőség áll előttem.(személy szerint melóznák már).



2014. júl. 25. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerinted 18-19 évesen érettségi nélkül ki akar majd foglalkoztatni?
2014. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
még azt sem veszik fel sok esetben, akinek 3 diplomája van.. érettségi nélkül max. szemetet szedhetsz a parkban,vagy ilyesmi.. nem szólok bele, de ezt is vedd figyelembe.. :)
2014. júl. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindenképp menj el a pótvizsgára, mert már a tescoban a takaríshoz is kérnek érettségit....
2014. aug. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pótvizsga, érettségi! A mai világban ez a minimum. Ha nincs érettségid az ugyanazt jelenti, mint ha analfabéta lennél.

Elhelyezkedni érettségivel is nagyon nehéz, anélkül pedig kimondottan lehetetlen. 18 évesen pedig ne a munkanélküliség, esetleg a közmunka legyen a cél. Érettségi nélkül ez várna rád.

2014. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Jol tette hogy megbuktatott semmi tisztelet nincs mar a mai gyerekekben a tanarok fele. Meg tobb ilyen tanart!
2014. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Sikeresen megcsináltam a pótvizsgát.Továbbléptem a negyedik osztályba. :-)

2014. szept. 7. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulalok! Csak igy tovabb :)
2014. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!