Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika érettségi? Segítség!

Matematika érettségi? Segítség!

Figyelt kérdés
Idén érettségizem de egyáltalán nem megy a matek. Semmi nem megy. Mit javasoltok mit tegyek? Matek tanárra nincs pénzem. Neten van olyan oldal ahol le van írva mi hogy meg feladatok stb? Nagyon félek hogy nem fogok tudni leérettségizni. Szerintem nem olyan könnyű amilyennek mondják... :(((
2010. jan. 10. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én négy évig egy betűt nem tanultam matekra, házit se írtam és így lett 43%-os, szóval maradjunk annyiban, hogy könnyű :)
2010. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked lehet könnyű de nekem nem. És kétségbe vagyok esve!
2010. jan. 10. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:
ne legyél kétségbe esve. a matekérettségi úgy van megcsinálva (az összes többi is), hogy minden hülye le tudjon belőle érettségizni. nézz meg egy régebbi érettségit, és meg fogod látni, hogy simán meglesz a 2-es minimum. 1 a fontos, hogy tanuld meg használni a függvénytáblát!
2010. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

[link]

Itt vannak a régebbi kérdések és a megoldókulcsokban a válaszok! Az első részből simán meg lehet a kettest írni, ne majrézz! A függvénytáblát tanuld meg használni, abból minden kimásolható, behelyettesíteni meg már csak tudsz?!

2010. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam, akit diszkalkulia gyanújával vizsgáltak. Megállapították, hogy nagyon rosszak a matematikai képességei, de nem kapott felmentést. Végül még neki is sikerült leérettségiznie, pedig akkor még nehezebb volt.
2010. jan. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. jan. 11. 08:38
 8/10 anonim válasza:
A matematikát úgy tudod megérteni(nem bemagolni!), hogy elkondolgozol rajta, képzeld el amit éppen tanulsz. Ha meglátod a dolgok közötti összefüggéseket, a bennük rejlő logikát, akkor meg tudot tanulni. valójában egyszerű dolgokról van szó, csak gondolj bele!
2010. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én is ezzel szenvedek.köcsög matek mi a fenének kötelező?:@ maximum függvénytáblázat. abba benne van sokminden ami által legalább kettest össze tudsz hozni
2011. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én már leérettségiztem matekból :)
2011. ápr. 16. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!