Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Széchenyi István Egyetem,...

Molia kérdése:

Széchenyi István Egyetem, logisztikai mérnök?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban.


1. Mikre lehet szakosodni? A neten nem találtam ezzel kapcsolatos infót. Mert a BME-n tudom, hogy lehet menni logisztikai folyamatokra, szállítmányozásra és műszaki logisztikára.


2. Mennyi a ponthatár? Vagy mennyi volt? Nem kell teljesen pontosan, csak egy irány határ. Ezt sem találtam a neten (vagyis amiket találtam, azok 60 körüli pontok voltak, ami nem hiszem, hogy reális).


3. Ha valaki esetleg oda jár, elárulná nekem a véleményét? Kifejezetten a képzésre vagyok kíváncsi (tehát a "Naon szeretem ezt a kart/szakot, me' atom bulik vannak" szintű válaszokkal kérlek kíméljetek). Az érdekelne, hogy mennyire jók az előadók? Mennyire gyakorlatias? Mennyire magas szintű az oktatás?


4. Tekintve, hogy Győrön azért van egy-két gyár: El lehet, ott ezzel helyezkedni mint gyakornok esetleg?


A válaszokat előre is köszönöm :)



#logisztika #logisztikai mérnök #Széchenyi István Egyetem. SZE
2014. júl. 27. 18:17
 1/1 anonim válasza:

Szia.

Engem is érdekelne ez a téma...látom válasz nem érkezett, de esetleg Te tudtál már meg valamit a szakkal kapcsolatban? Annyit tudok, hogy idén indult először ez a szak alapképzésen.

Elhelyezkedési lehetőség szerintem elég jó, logisztikát nagyon keresik, csak kell mellé jó nyelvtudás is (elsősorban német)

2014. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!