Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezeket a dokumentumokat mind...

Ezeket a dokumentumokat mind ki kéne tölteni?

Figyelt kérdés

Most néztem, hogy van egy adatlap, amit aug. 8-ig be kell küldeni az egyetemnek, egy beiratkozási lap, amit beiratkozásra magammal kell vinni, egy "ADATFELVÉTELI ÉS -EGYEZTETŐ LAP" amit szintén magammal kell vinni, és egy IOK (Idegennyelvi Oktatási Központ) kérdőív, amit szintén aug 8-ig vissza kell küldenem.


Ezeket mind ki kéne töltenem, és visszaküldeni/vinni magammal beiratkozásra? Azért kérdezem, mert nem kaptam róla emailt meg semmit (pedig kaptam már emailt a sulitól a Neptun kódommal meg minden, de ezeket meg sem említették), csak az egyetem honlapján járkáltam és ott viszonylag eldugva találtam meg.


2014. júl. 28. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kaptál ilyen papírokat, akkor ki kell tölteni és visszaküldeni. Veszteni nem vesztesz semmit, viszont ha nem töltöd ki és mégis kell, akkor lehet baj belőle. De miért nem kérdezel meg a gólyacsoportodban valakit a felsőbb évesek közül?
2014. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"De miért nem kérdezel meg a gólyacsoportodban valakit a felsőbb évesek közül?"


Mert nem ismerek ilyen embert.


De ahogy írtad, veszíteni nem veszíthetek semmit, szóval mindenképp megcsinálom, max feleslegesen dolgoztam vele, de amúgy sem olyan nagy feladat, szóval az se lenne baj.

2014. júl. 28. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:
De van facebookos gólyacsoportotok nem? Oda ha kiírod a kérdést, biztos lesz felsőbb éves, aki válaszol.
2014. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként nem hiszem, hogy feleslegesen dolgozol vele. ;-)
2014. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!