Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvesznek elsőéve...

Szerintetek felvesznek elsőévesként ilyen feltételekkel a DE-NK kolijába? A DE-NK-sok szerint melyik koli a legjobb?

Figyelt kérdés
Ebben az évben nyertem felvételt a DE-NK-ra és nem tudom, hogy olyan szociális alapon, hogy félárva vagyok megkaphatom-e a kolit. Alacsony jövedelemre nem hivatkozhatok, mert édesanyám pont a megszabott felett keres , öcsém még általános iskolás. Valamint, még akinek volt NK-s ismerőse az, szerint melyik koli a legjobb? Jelentkezéskor csak egy koliba lehet jelentkezni?

2014. júl. 28. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szintén most vagyok elsős, bár nem a DE-n, de elmondom amit tudok. Ha félárva vagy, akkor sztem arról is kell papír, de vmilyen szinten jelenthet előnyt. Ebben nem vagyok biztos, csak tudom, hogy igazolni kell ezt is. Jelentkezéskor pedig elvileg több koliba is jelentkezhetsz...de ezt is rangsorolni kell, mint a felvételi jelentkezéskor. Ezenkívül több papírt is be kell szkennelni, és postázni. Viszont nekem az egyetem honlapján le van írva részletesen, hogy mit kell beküldeni. Erről pedig majd kapsz egy levelet is, amiben benne lesz minden...ez aug. 4-ig érkezik meg:)
2014. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy figyelembe veszik a távolságot is a sulid és a lakhelyed között...szóval, hogy.meg tudod-e oldani a napi bejárást
2014. júl. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!