Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Semmelweis Egyetemen tényleg...

A Semmelweis Egyetemen tényleg minden ÁOK, FOK, GYTK-st felvesznek koliba?

Figyelt kérdés

Valahol ezt olvastam.

Nem számít milyen a szociális helyzete és milyen messze lakik?

Melyik a jobb koli:Tömő vagy Rezső?Mennyire vannak "rossz" helyen?



2014. júl. 28. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
erre kíváncsi vagyok
2014. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is :D
2014. júl. 28. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
jövőre leszel Semmelweises?
2014. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem,most még csak érettségizni fogok,de előre gondolkodok.
2014. júl. 28. 23:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Én ősztől semmelweises leszek és engem is érdekelne, hogy a melyik kollégium a jobb, mivel a Selyébe csak 4 elsőévest vesznek fel...
2014. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én leghamarabb jövőre leszek semmelweises, remélem addig kiderül
2014. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
amúgy te miből tanulod az emelt biosz kémiát? mert nekem még csak azok vannak meg amit a suli vágott hozzám
2014. júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Villányi elméletis nagy szürke könyvéből meg 5ösöm leszből a kémiát

Bioszból meg mozaikos könyvek+amit a tanár ide adott ppt-k

De amúgy főleg füzetből tanulok mert tagozatos vagyok

2014. júl. 28. 23:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy minden hallgatót felvesznek-e (nyilván nem), mindkettő jó helyen van (közel az épületekhez). Viszont a Rezsőt ismerem közelebbről, nincs túl jó véleményem róla :D Elég nagy bulihelyszín (tehát nem ideális helyszín tanulni), "kissé" lepukkant, szóval nem ajánlanám semmiképpen. Azt mondják, a Tömő kulturáltabb, szóval ha feltétlenül koliba szeretnél menni, akkor inkább abba...
2014. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De ,de pont idén már pontozzák a dolgokat és nem kerülhet be akárki a koliba. Elég sok papírkát kellett összeszedni.

Amúgy a Rezső jó hely én harmadik éve hogy itt leszek kolis, és semmi pénzért nem mennék Tömőbe.

Régen nem voltak szabályozva a bulik most már erősen korlátozott. Lehet itt tanulni kéremszépen, nekem sikerült :)

És ahogy már mondták Tömő is Rezső is Selye is közel vannak az oktatás helyszíneihez szóval no para.

2014. júl. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!