Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy törölt...

Sebastian kérdése:

Mit jelent az, hogy törölt státusz?

Figyelt kérdés

Egy harmadik tárgy felvétel utáni sikertelen vizsga miatt úgy volt hogy küldtek egy levelet hogy átkérhetem magam költségesre de én erről lemaradtam aztán törölték a státuszom, kérvényeztem, hogy tegyenek át passzívra a második féléven, és áttettek erre most megint törölték a státuszom két napja

nem értem, hogy most mi van akkor.

Annyi hogy ez van még feltüntetve a képzési adataimnál, hogy

Beiratkozás típusa: Új belépő

Most akkor mi lesz szeptembertől?



2014. júl. 29. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ejj... mi lenne ha a tanulmányi előadódat kérdeznéd?
2014. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Van egy rossz hírem. Téged kirúgtak. Ami nem meglepő. Megkérdezhetném melyik egyetem melyik szakáról van szó? Ha jól értem a problémád, nem sikerült a harmadszori tárgy felvét még az őszi félévben volt, és áttettek a tavaszira passzívra, persze, hogy kirúgtak, hiszen az utolsó menekülőutad az lett volna, hogy írsz a dékánnak egy kérvényt, melyben kérvényezed a negyedszeri tárgy felvétet (ezt általában vagy megadják vagy nem, a tanulmányi eredményeidtől függ) mert hát másképp nem tudod teljesíteni a tárgyat és az egyetemet. De mivel a passzív féléved során erről is lemaradták, és gondolom nem nyújtottál be ilyet sem, persze hogy kirúgtak, hogyen az egyetem központi épületében csak annyit látnak, hogy volt három tárgyfelvéted, nem teljesítetted, azóta semmilyen ügyéntézés sem történt fél éve így hivatalosan is töröltek. Ez van, szop*s. Hány évet nyomtál bele?
2014. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezután már nem lehet folytatni a szakot valahogy? Villamosmérnök 3 évet.
2014. júl. 31. 07:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, elbuktad.
2014. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!