Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másik egyetemi karra való...

Másik egyetemi karra való átjelentkezés után mi lesz a neptun regisztrációval?

Figyelt kérdés
2013-ban felvételt nyertem Jogi Karra, de most újrafelvételiztem egy másik karra, ahová sikeresen be is kerültem. Mi történik az eddigi neptun regisztrációmmal? Újat kapok, vagy jeleznem kellene a Tanulmányi osztály felé? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. júl. 30. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanaz az egyetem akkor nem lesz másik Neptun kódod, minden marad ugyanaz.A bal felső sarokban ha beléptél ki van téve a szak neve, ha oda kattintasz akkor egy lenyíló ablak jelenik meg, ahol tudsz váltani a képzések között.
2014. júl. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. júl. 30. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanigy voltam, felvettek jogra, de aztan meggondoltam magam, kovetkezo evben orvosira, a neptun kodom maradt a regi, nem jeleztem senkinek sem, es ez ket teljesen kulonbozo egyetem volt.
2014. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!