Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógymasszőr suliba járok....

Gyógymasszőr suliba járok. Most kezdem majd a 600 óra gyakorlatot. El lehet ebből bliccelni valamennyit?

Figyelt kérdés
Ahova megyek majd, az a hely nem áll szerződésben a sulival. Volt már valakinek ilyen tapasztalata, hogy többet igazoltak le, mint amennyit letöltött?Ez a 600 óra rengeteg, és szerintem fölösleges ennyi.
2010. jan. 11. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan el lehet, csak beszéld meg a gyakorlati hely vezetőjével!
2010. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónap sok? örülj, hogy megkövetelik a gyakorlatot, haverom diplomával keresett melót, és örül, hogy talált olyan helyet, ahol végre tanítják őt, és majd utána fizetik. Addig semmi.
2010. jan. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nem kéne elbliccelni a gyakorlatot! Ha már egyszer ezt a szakmát választottad, és foglalkozni is szeretnél vele, jobban tennéd ha komolyan vennéd!

Jó, persze biztos unalmas meg nem tudom fizetnek-e vagy te fizetsz, hogy ott lehess, de legalább belerázódsz, hogy milyenek lesznek a mindennapjaid amikor már rendesen dolgozol!

2010. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Persze ez mind szép és jó, csak én most gyeden vagyok a 1,5 éves gyerekemmel,és nem tudom megoldani! A magánbölcsi 30 ezer/hó, nagyszülők nincsenek a közelben, a férjem soha nincs itthon! Ha hetente csak pár órára tudok bemenni gyakorlatra, akkor jövő nyárig se vágzek, nekem pedig most őszig be kell fejeznem!Más bajom nincs is ezzel.Máskor pedig nem tudtam volna csinálni a sulit, csak amíg itthon vagyok. Ha vége a sulinak, akkor pedig már mehet bölcsibe a gyerek, és utána pedig ha el is tudok helyezkedni a szakmában nem kell a "karrierem" megszakítani a gyed-gyes időszak miatti keséssel, mert már két gyerekem van. Értitek? Ezért lene jó ha nem vennék olyan szigorúan. Én ápolónő vagyok, és tudom hogy működik a gyakorlat. A tanuló csak amolyan szaladj ide szaladj oda funkciót tölt be, kevés a lelkiismeretes ember, akitől tényleg tanulni is lehet.
2010. jan. 11. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:

tavalyelőtt nyáron nekem a 6 hétből 2-t kellett bemennem,azt is 8 helyett 6 órába,de értelme se volt

tavaly nyáron meg egyszerüen megkérdeztem a nőt aki az igazolást adja,hogy 30 ezer elég e azért a papirért,nincs időm ezzel szorakozni,mikor pénzt is kereshetek...

2010. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát már bocsi,de én nem mennék szivesen olyan masszőrhöz,aki nem tanulta ki rendesen a szakmát. Nem véletlenül annyi az gyakorlat,amennyi! Értem hogy gyereked van,de ha majd ne adj isten elrontasz vmit és megnyomorodik egy ember miattad,akkor szted megérte? Bocs a kemény szavakért,de beteg emberek lesznek a kezeid alatt...ez nem játék.sztem az ilyen gyógy-szakmákat nagyon komolyan kéne venni!
2010. jan. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bliccelj nyugodtan! Csak szólj, hogy hozzád ne menjünk...
2010. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de az ápoló szakmát sem a gyakorlat alatt tanultam meg. Na mindegy.A 4. válaszadónak köszi.
2010. jan. 11. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy azota hogy alakult a gyakorlatod, de én most vagyok gyakszin és szerintem sem kellene elbliccelned... nagyon sokat lehet tanulni ott.Lényeg h jó helyre kerülj
2010. márc. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!