Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell lehúzni az Apor...

Miért kell lehúzni az Apor Vilmos Katolikus Főiskolát?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyire negatív a suli? Hol tudnék AVKF-kal ismerkedni?

2014. júl. 31. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha tanító akarsz lenni és munkanélküli, akkor ajánlatos. Én csak kívülről láttam eddig szerencsére, de mindig sajnálom azokat akiket látok oda bemenni és kijönni. Vagy ennyire nincs életcéljuk ésvagy pontjuk másik fősulira, vagy valóban olyan papírt akarnak szerezni, amivel kitörölhetik, mivel a francnak se kell egy ilyen színvonalon aluli iskola diplomájával rendelkező óvodapedagógus, főleg hogy túl sok van belőlük, gyerekből meg egyre kevsebb.
2014. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hova jársz?
2014. aug. 20. 12:56
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én szívesen segítek neked a fősulival kapcsolatban.Én másodéves óvodapedagógus vagyok.Keress fel bátran!
2015. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 luk-kas ***** válasza:
kérdezd meg a rektort
2016. febr. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XD
2016. febr. 14. 08:00
 6/6 anonim válasza:
73%
Én úgy gondolom, nagyban közrejátszott ebben a rektor. De most már leváltották szerencsére, persze nem fog egyik napról a másikra javulni drasztikusan az iskola, vannak elég kisebb-nagyobb gondok, de ezeket már igyekszik orvosolni.
2017. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!