Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hiszi minden corvinusos,...

Miért hiszi minden corvinusos, hogy mindenki irigy rájuk, aki nem oda jár?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 11:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, a Corvinusban egyetlen egy jó dolog van :-)
2014. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Jó a kilátás a BME-re :D
2014. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem tudom felfogni, miért vágják rá mindenkire, aki egy picit rosszat is mond róluk. Kisebbségi érzésük van, vagy mi?

Egyébként tényleg gyönyörű a kilátás a BME-re. :D

2014. aug. 2. 11:21
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
Miért hiszi a legtöbb nem covinusos, hogy a corvinusosok arrogánsak és nagyképű?
2014. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Vajon...
2014. aug. 2. 11:34
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Kiírtál egy kérdést, hogy csak a Corvinust szapulhasd. Engedd meg, hogy gratulájak ehhez teljesítményhez.

Mindig megdöbbent, hogy mennyi tanulnak a mérnökök, de szellemileg mégis középiskolás szintjén ragadnak meg...

2014. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%

"Vajon..."


- Ja, hogy válaszolni nem tudsz rá? Gondoltam.

Én még nem olvastam az oldalon olyat, amit a kérdésedben feltételezel, de a Corvinust állandóan alázzák a BME-sek. Ha nekik csak ez jelenti az örömet a megterhelő tanulás mellett, akkor legyen...

2014. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%

Azért az hozzátartozik, hogy Corvinusra bejutni ugyan nehéz, viszont a visszajelzések alapján az jön le, hogy egy percig nem kell tanulni, állandóan buliznak, zh-k előtt egy nappla kinyitják a könyvet néhány percre, és ötösöket szereznek. Alvásról, és unatkozásról szól az egész nap stb...

Pontozzon le nyugodtan valamelyik sértődött corvinusos.


A BME-n azért tényleg tanulnak éjjel-nappal.

2014. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Egy átlag mérnök értéket teremt, ha jól végzi a munkáját. Keze nyomán hidak, házak, gépek stb. keletkezik. Egy átlag közgazdász meg vagy meggazdagszik, vagy nem, az érték teremtő képessége erősen megkérdőjelezhető, pláne ha az illető egy olyan hírhedten baloldali kötődésű intézménybe jár, mint a Corvinus. Budai Campus-tól elnézést, természetesen ez rájuk nem vonatkozik.
2014. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem a BME-re járok. Úgy gondolom, hogy egy anonim oldalon azt írok ki, amit akarok. Nem tudom, hol olvastad, de én nem az iskolát szapulom (bár erről is lehetne vitázni), hanem azokat az embereket, akik odajárnak. Bárki bármit ír róla, egyből az a válasz: savanyú a szőlő, csak irigykedsz, biztos h.lye vagy, mert nem volt annyi pontod, stb.
2014. aug. 2. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!