Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-GTK gólyatábor! Mennyire...

BME-GTK gólyatábor! Mennyire kell komolyan venni ezt az 1-1,5 oldalas bemutatkozó levelet? Mire kell nekik?

Figyelt kérdés
Nem értem ez miért kell egy gólyatáborhoz. Ti mit írtok/írtatok bele?

2014. aug. 2. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Belistáznak.
2014. aug. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Biztató.

És a zöld üveges sörről tud valaki valamit?

2014. aug. 3. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, hogy a zöld üveges sör kérése az valamilyen tradíció. Nem tudom, mit csinálhatnak vele, de lehet, hogy semmit.

Az önéletrajz arra jó, hogy a hasonló embereket egy csoportba oszthassák. Nálunk is, gondolom azokkal kerültem egy házikóba, akik hasonlóan komoly önéletrajz-szerűséget írtak. Szerintem írják bele mindenféle hülyeséget, de azért rólad szóljon valamilyen szinten. A táboron túl semmilyen tétje nincsen, legfeljebb egy őrültebb szobába kerülsz, vagy kevert fiús és lányosba, nem tudom mennyire teszik őket külön. Szóval próbálj megnyerő, szórakoztató szöveget írni, elég 1 rövid oldalnyi is.

+ nem tudom, hogy GTK-n tényleg nem fér-e vajon be mindenki, és tényleg válogatnak-e? Volt, hogy egy teljesen jó arc fiút nem vettek be, mert már volt előtte gépész gólyatáborban. Ha voltál másik táborban életedben, akkor tehát azt ne áruld el, de lehet, hogy ők is tudni fognak róla valami nyilvántartásból.

2014. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Kicsit attól félek, ahogy az első válaszoló is írta, hogy tényleg előre belistáznak minket és előre eldöntik ki a jó fej meg ki nem. Vagy ezzel tényleg csak nekünk akarnak jót, hogy a hasonló érdeklődési körű emberekkel kerüljünk egy csoportba/szobába?

2014. aug. 4. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Lehet, hogy maguknak is jó tábort akarnak, már amennyien nem fér be mindenki. Mondván, hogy inkább jöjjön a "krémje" a gólyáknak. De aztán majd évközben úgyis kiderül, hogy ki a jó fej, élőben.

Pár éve rájuk volt pirítva a GTK HK-ra, inkább a híres-hírhedt romlottsági teszt kitöltetése miatt, pedig az csak egy internetes hülyeség. Meg hogy teljes alakos képet kértek... Azért ezt a külvilág rossz szemmel nézte, tisztára castingnak tűnt. Régen az ÉPK-n is kellett kép, most meg már furcsamód nem.

2014. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most is kell kép, habár nem kötelező egész alakos. Elvileg azért, hogy felismerjenek minket, de én kétlem, hogy 200+ arcot megjegyeznek :D
2014. aug. 4. 18:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem megjegyzik, hanem csak a szépeket hívják be... de nem biztos, hogy ez van. De van, hogy csak 1-2 igazolványképet kell vinni, hogy ráragaszd a névcetlidre.
2014. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem nagyon kell tartani tőle, magadról írj és kész. Nem ez alapján osztanak be (ez orbitális hülyeség, majd biztos el fog olvasni 2-3 ember 300+ levelet, hogy konzisztensen beosszanak... lol)


Viszonylag sokszor voltam GT-ben szervező (igen, itt GTK-n), írtam egy mini összefoglalót (ami kicsi támpontot ad, de a felfedezés örömét is meghagyja), ha érdekel, priviben írj mailcímet, átdobom (ide nem akarom különböző okok miatt)

2014. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!