Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégiumba nagyon gáz a...

Kollégiumba nagyon gáz a közös fürdő?

Figyelt kérdés

Két kollégium közül tudnék választani, az egyikbe szobánként van fürdő, másikba emeletenként egy. Ezek alapján sokkal jobban hangzik a szobánkénti fürdő, de ismerősök szerint a kar amire megyek az inkább abban a koleszban lakik, ahol a közös fürdő van, meg állítólag jobban van ott élet, stb, szóval minden más alapján jobb lenne ez a kolesz, de nem tudom, hogy mennyire lenne zavaró a közös fürdő.

Főleg azért kérdezem, mert kicsit szégyenlős is vagyok, pontosabban csak nem szeretnék mások előtt egy szál f***ban fürdeni, azzal nincs bajom, hogyha kicsit várnom kell vagy valami.


2014. aug. 2. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent meg lehet szokni. És senki nem fogja a f****dat bámulni
2014. aug. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tán kecskeméti fősuli? :)
2014. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán. Ahol én voltam, ott koedukált volt. Nyilván nem közösen fürödtünk a csajokkal, de az is tutajos látvány volt, amikor egy szál törölközőben végigmentek a folyosón.


A farkad meg tényleg nem érdekel másokat. Nyugi, másnak se nagyobb.

2014. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, atótl mgé, hogy közös a fürdő, senkinek nem kell látnia a tudod. Mész törölközőben, beállsz a zuhanytálcába, elhúzod a függönyt, és kiteszed a törülözőt, bumm.


Különben meg sehol sem kínos, ha a helyi szokásokat követed. Ha a lógó a szokás, akkor az nem lesz kínos. De egyetemi kolin nem hiszem.

2014. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!