Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira járóktól kérdezem,...

Orvosira járóktól kérdezem, hogy most leszek első éves, és lenne alkalmam 25 000 ft-ért megvenni a piros Sobotta atlaszt (tankönyvlistát még nem kaptam, de úgy hallottam, hogy ez biztosan kelleni fog). Szerintetek ez jó ár érte?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó állapotú, nincs telefirkálva, akkor szerintem jó ár érte. Újonnan a piros olyan 35 ezer volt azt hiszem, a legújabb kiadás meg 42 ezer most.
2014. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) És akkor az is igaz, hogy biztosan kelleni fog?
2014. aug. 2. 20:23
 3/7 Machen ***** válasza:

Valamilyen anatómia atlaszra mindenképp szükséged lesz. Vagy a Szentágothai vagy a Sobotta.

Nekem Sobotta van.

2014. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen atlasz 100%-ra kell. Ez lehet Sobotta vagy Szentágothai, egyénfüggő, hogy kinek melyik jön be jobban. Nekem személy szerint a Sobotta jobban tetszik, mert szerintem szebbek benne a rajzok.
2014. aug. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt hallottam, hogy a Sobotta atlasz a jobb, meg nekem alapból jobban tetszenek a színes ábrák
2014. aug. 2. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
A Szentágothai is színes.
2014. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sobotta jobb, azt vedd!

Én abból tanultam mindig, sokkal szebbek és részletesebbek az ábrák.

Jó ár ez. Bár én nemrég feleennyiért csaptam le egy zöldre, de az ritka nagy szerencse volt:)

2014. aug. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!