Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A debreceni Medgyessy gimnáziu...

A debreceni Medgyessy gimnázium általános tagozata milyen? pl milyen a kozosseg? hány óra van egy nap? szabadidő? mennyi és mikor van szilencium? milyenek a felsőbb évesek? milyen a koli? (és melyik koli) 15/f vagyok és iskolát szeretnék váltani.

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 12:37
 1/2 anonim válasza:

Szia:)

A közösség nagyon jó a suliban, mindenki kedves, aranyos. Szinte mindenki ismer mindenkit, pedig nem kicsi az iskola. Az iskola igen gyerekcentrikus, és nem is vagy bezárva. Minden fajta szabadságot(normális keretek között) megkapsz, de azért tanulni is kell, rendesen. Az általános tagozaton(B osztály) azért van egy kis kiesési faktor. Egy nap nem lesz kevés órád, pontosan nem tudom mennyi, de az iskola honlapján megtudod nézni. Nem mondom, hogy úszkálni fogsz a szabadidődben, de azt se hogy nem lesz. Amúgy is ez csak rajtad múlik.

A medgyessysek a Győrffyben meg a Deák. Erről csak ennyit tudok mondani, de azt tudom hogy a győrffy-t újítgatják/ták. A kolis ismerőseim(győrrfysek) nem szoktak panaszkodni, csak a drága étkeztetési cégre(Sod.x).

A felsőbb évesek a suliban kedvesek , segítőkészek, ha nincs elsős avató, vagy bolond ballagás. De semelyikse szokott durva lenni. Ha valami kérdésed van írhatsz nyugodtan:)

2014. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

jöhetnek még!

2014. aug. 5. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!