Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 30 évesen már...

Szerintetek 30 évesen már idős vagyok ahhoz, hogy elmenjek egy gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Már elvégeztem egy főiskola alapképzését és most felvettek egy másik főiskola felsőoktatási szakképzésére. Anno nem mentem el a gólyatáborba és azt tapasztaltam, hogy akik ott voltak, már jóval több emberrel építettek ki kapcsolatot még az iskola megkezdése előtt. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek elmenjek augusztus végén a gólyatáborba vagy fogadjam el a tényt, hogy kiöregedtem... :) Nem szeretnék annyira aktív lenni a programokban, inkább a buli és az ismerkedős része érdekel, nem pedig a kötélhúzás mondjuk... :) Mi a véleményetek? Fiatalos fiú vagyok, azt mondják, hogy kinézek vagy 25-nek, de semmiképp nem 30-nak. Szóval? Mi a véleményetek? :) 30/F

2014. aug. 4. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
FSZ-n nincs gólyatábor.
2014. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem menj el, főleg ha lesznek veled egykorúak is.
2014. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor biztos véletlenül kaptam levelet a gólyatáborral kapcsolatban... :) Elmegyek és utána majd hazaküldenek! :)

- " Elnézést uram, ezen a rendezvényen csak minimum BA-val lehet részt venni és Ön egyébként is túl öreg ide! " :):)

2014. aug. 4. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"nem pedig a kötélhúzás mondjuk" - Ez egy kicsit naív hozzáállás, ha azt gondolod, hogy ilyen jellegű programok lesznek :DDD Inkább sörváltó, ruhalánc stb...


Nem hiszem, hogy bárki is kinézni, elvégre nincs a homlokodra írva. A lényeg, hogy azért te se akarj majd lenézni senkit, csak mert fiatalabb nálad (még akkor se ha 12 évvel), mert azt senki se csipázza.

2014. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*kinézne
2014. aug. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!