Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Holnap kell...

Mit csináljak? Holnap kell mennem, de ugye benn van a rendszerben, és nem fogják tőlem kérdezni?

Figyelt kérdés

A koleszhoz kell kérnem igazolást az okmányirodában, hogy kik laknak itthon, és az a gondom, hogy nincs jó viszonyom apukámmal, így nem tudok róla adatokat.

Holnap kell mennem, de ugye benn van a rendszerben, és nem fogják tőlem kérdezni? Mert nem tudom, és ez gáz.. Ja, meg ez egy kis város, és kívülről azt hiszik minden rendben itthon, igazából nagyon nem.. Na, és biztos megtudná anyám ha azt mondanám ott, hogy jaj hát bocs, de én azt nem tudom mer..Már el is jutna anyám fülébe. Ami megint problémás lenne.

Apu most nincs is itthon mert dolgozik, úgyhogy nem tudom meglesni az adatait.

Anyukám azt hiszi ennyit legalább tudok róla, de hát nem. Apám is lesz*r engem. Attól még, hogy itt él, ő sem tudja rólam, meg még mást se.. Azt se tudta soha, hogy hányadikas vagyok, meg hova járok.


2014. aug. 5. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Dehogy kell tudnod! Én nagyon jóban vagyok a nővéremmel, meg anyummal, meg az unokahúgaimat is imádom, mégsem tudom, csak a nevüket. :-D Max. azt, hogy hol születtek. Lyukas a fejem, mindig a facebook emlékeztet a szülinapjukra. :-D Tavalyelőtt voltam benn az önkomrányzaton és csak rólam kértek adatokat, azt hiszem, a többi benn van a rendszerben. :-)
2014. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!