Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkanélkülin milyen ingyenes...

Munkanélkülin milyen ingyenes lehetőségek vannak? (szak és jogosítvány)

Figyelt kérdés

Én még új vagyok ebben a témában, de hallottam már róla dolgokat, hogy vannak ingyenes tanfolyamok, iskolák.


Iskolából milyen fajták vannak? Olyan putris okj, ahol a melegedő érettségi utáni diákok vannak, vagy valami komolyabb?


Jogosítvány: Itt milyen fajták vannak? Engem igazából C E érdekelne, nem tudom ilyen szokott-e indulni, és hogy mennyire ingyenes, mert hát eléggé drága, majdnem fél millió ha önerőből akarod kifizetni.



És van olyan, hogy mindent elvégzel, amit csak tudsz? Így kioktatod magad ingyenesen, mert azt is hallottam, hogy közbe még Te kapsz pénzt, ha pl iskolába jársz.



2014. aug. 5. 21:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!