Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 10. es koromban volt egy...

10. es koromban volt egy előrehozott érettségim biológiából, az írásbeli sikerült, a szóbeli nem, nem lett meg, most 12. es vagyok, és 5. tárgyként informatikából szeretnék érettségizni, kell érte fizetnem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, akármennyi tárgy választható, és 1 kötelezően választható.
2010. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem kell fizetned, középiskolában annyiból érettségizel, amennyiből akarsz. egyébként mi az, hogy nem sikerült? nem lett meg a 20%?
2010. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az írásbeli nagyon jól sikerült de a szóbelire sajnos nem tudtam elmenni!:S
2010. jan. 13. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
jah, az más:) mármint hogy a kérdésed szempontjából nem, de akkor ez bele sem kerül a bizonyítványodba, csak egy papírt kapsz róla, és mehetsz belőle megint érettségizni az összes többi érettségivel együtt, ha esetleg még szeretnél.
2010. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!