Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Gyakorló mentő ápolonak...

Doki445424121221 kérdése:

Ha Gyakorló mentő ápolonak megyek tovább tanulni utána jelentkezhetek a SOTE-ra?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mehetsz. Semmi összefüggés.
2014. aug. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egészen nyugodtan. De ha most nem lett elég a pontod hozzá, akkor majd a későbbiekben újra kell érettségizned, ráadásul használod az államilag támogatott féléveidet, és akkor bizony az orvosiból egy jó pár szemesztert neked kell kifizetni, ami azért nem kis összeg! Szóval jól gondold meg, hogy beiratkozol e, vagy halasztasz egy évet!

Sok sikert! (én is halasztottam, és 1 ponttal csúsztam le idén, de egy percig sem bánom, hogy megpróbáltam újra, szóval most gytk-s hallgató vagyok!)

2014. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. aug. 10. 13:33
 4/4 anonim ***** válasza:

"ráadásul használod az államilag támogatott féléveidet"

A kérdező az okj képzésről érdeklődött, semmi köze az államilag támogatott egyetemi félévekhez, az okj képzés a közoktatás része tanulói jogviszonyban. (nem hallgatói mint egyetemen)

2014. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!