Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem jók a tanulmányi...

Ha nem jók a tanulmányi eredményeim tényleg átkerülhetek államiról költségtérítésesre?

Figyelt kérdés
Dilemmában vagyok, mert felvettek levelező, állami finanszírozott MA képzésre, viszont munkahelyváltásom során iszonyúan le vagyok terhelve, így jelenleg csak egy plusz tehernek érzem, hogy hétvégére bevállalok még egy kötelezettséget. Gondoltam sebaj, ha lemorzsolódom sincs semmi.. de figyelmeztetett egy barátnőm, hogy akkor átkerülhetek költségtérítésesre. Ez tényleg így van? Ha bebizonyosodik, hogy nem tudom vállalni, ki tudok iratkozni, vagy hogy néz ez ki?

2014. aug. 10. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Át.
2014. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!