Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély-tanfolyam kötelező,...

Elsősegély-tanfolyam kötelező, vagy elég a vizsga is?

Figyelt kérdés
Jogosítvány megszerzéséről van szó, muszáj kifizetni az elsősegély-tanfolyam díját is, vagy anélkül is lehet vizsgázni?

2014. aug. 11. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
a tanfolyamokat sokszor úgy buherálják meg hogy nem engedik vizsgázni az illetőt ha a tanfolyamon nem vett részt, de ezt szerintem tanfolyam, és vizsgahelyenként különböző ott érdeklődj inkább
2014. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Recyusz válasza:
nem kötelező, csak ne autósiskolán keresztül jelentkezz hanem keresd meg a vk-s területi vezetőt és nálla. egyébként a helyedben nem hagynám ki a tanfolyamot hiszen újraélesztés kin tanulod meg? ki ellenőrzi, hogy szabályos e?
2014. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
suliban 1 teljes évig volt elsősegély tantárgy, egy mentős tartotta az órákat, mondjuk sokszor nem tudott bejönni, de szakma megszerzéséhez tartozott az elsősegély is, így kellett ebből is vizsgázni, csak nem kaptunk róla kártyát. Amúgy elmentem tanfolyamra, már le is vizsgáztam:)
2014. aug. 26. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!