Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2007Kapos Felnőttképző...

Abcd... kérdése:

A 2007Kapos Felnőttképző suliba járok dajka tanfolyamra távoktatásban. Végén a modulzáró és OKJ-s vizsga Pesten mennyire szigorú? Totál beparáztam, mert a munkám miatt nem nagyon van időm tanulni.

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 11:16
 1/3 pokiloki ***** válasza:
Tanárfüggő , de ha nincs időd tanulni akkor ajánlom h olvassd át az összes tételt legalább 2x majd tanuld meg az elsőt , mert nem szokták összekevernisokszor a tételsort
2014. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!És segítenek valamit kihúzni belőled?Kérdeznek?Vagy síri csend,nem tudod,hello szia megbuktál...
2014. aug. 13. 19:51
 3/3 anonim válasza:

Kedves kérdező! Én is a Kapos 2007-nél járok dajka tanfolyamra, távoktatásban.

Az én okj-s vizsgám egy hét múlva lesz, modulzáró tegnap volt.

Esetleg tudnál nekem írni pár sort, hogy milyen volt az okj-s? én eléggé félek tőle. Az üzenet privátba is jöhet, és nagyon megköszönném!

2015. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!