Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem BTK gólyatáb...

Debreceni Egyetem BTK gólyatábora milyen?

Figyelt kérdés
Mennyire vannak vetkőzős feladatok? Hol rendezik meg a tábort? Mit jelent az, hogy aug.25-29-ig tart? Már hétfőn reggel ott kell lenni és csak péntek este lehet hazamenni?

2014. aug. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A főépület mögött, a koliknál van. Utolsó nap reggel már elmehetsz.
2014. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De reggel hányra szokás érkezni? Egyáltalán már reggel ott kell lenni? Bármikor haza lehet menni? Nem néznek ki, ha nem veszel részt minden feladatban, csak egynéhányban?
2014. aug. 13. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd kapsz papírt, hogy mikorra kell menni. Ajánlatos résztvenni mindenben, ja nem akarod, hogy kinézzenek.
2014. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen csapatvezetőt kapsz, a mienk őrjöngött, mert nem vetkőztünk parancsszóra... más csapatból meg csupa jót hallottam vissza. Tehát kb. szerencse kérdése.
2014. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
XD Akkor jó sok embert „kinézhetnek”. Nyilván részt veszek majd mindenben, ha tetszik, ha nem - olyan bolond vagyok én...
2014. aug. 14. 20:14
 6/6 anonim válasza:
Első nap ráérsz délután érkezni. Este van csak ismerkedés, addig semmi. Vetkőzős feladat csak az éjszakai túrán van, de az sem muszáj alapon. Főleg ha el is juttok odáig...
2014. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!