Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket kellet csinálni nektek...

Miket kellet csinálni nektek a gimnáziumi gólyatáboron? Milyen feladatok voltak?

Figyelt kérdés
Most megyek 2 hét mulva gólyatáborba , és ezért érdekel

2014. aug. 13. 10:50
 1/3 anonim válasza:

Azért igen érdekesek a címszavak, ahová beraktad...

Nekem már 10 éve volt a gimis gólyatábor, gondolom, sulija válogatja, a miénk nem volt durva, hallani lehet egészen elrettentő dolgokat is. Mivel már nem emlékszem az egészre, csak azt írom le, ami így hirtelen eszembe jut és én is benne voltam. Ugye csoportokra osztják az embereket és a csoportok versenyeznek igazából.

Az egyik az volt, hogy az ebédlőben össze-vissza rendezgették az asztalokat és bekötött szemmel, négykézláb csúszva-mászva kellett eljutni a sok asztal- és székláb között az ebédlő egyik végéből a másikba:D Érdekes volt a végén visszanézni, hogy mi mindenen verekedtem át magam. :D

Volt valami éneklős-táncos izé, de arra már nem nagyon emlékszem, meg karaoke, ahol viszont mindenkinek kellett domborítania:D

Volt közös masszázs: körbe állva mindenki megmasszírozta a másik vállát:D

Volt egy olyan, hogy híres embereket kellett parodizálni, aztán a rögtönzött műsort előadni a többi kétszáz embernek, na ez vicces volt:D:D

Volt buli minden este, ahol táncoltunk, ismerkedtünk:)


Meg ezen kívül is volt egy csomó minden, ami így hirtelen nem jut eszembe:D Az a lényeg, hogy ne hagyd ki, mert nagyon nagy élmény, de ne csinálj meg olyan feladatot, amiért később, józanul már szégyenkeznél, mert aki ezt nem tartja szem előtt, az négy évig téma lesz diákok és tanárok között is:)

2014. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is két hét múlva megyek gólyatáborba ,de a kulcsszavaid nem értem :D (azért ez gimi ,nem a fősuli)
2014. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Pyna:D
2017. okt. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!