Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsgán 9. osztályban a...

Pótvizsgán 9. osztályban a kémia tanár nem dolgozta ki a tételeket hanem lefénymásolta a tartalomjegyzéket, csinálhat ilyet?

Figyelt kérdés

Csak azért mert irodalomból is megbuktam de ott a tanár rendesen kidolgozta azt hogy mit kell megtanulni és nem csak úgy odamásolta a tartalomjegyzéket.

Iskola: Lestár Péter


2014. aug. 13. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pótvizsgán az egész éves anyagból bármit kérdezhetnek. Az irodalomtanárod csak jófej volt, hogy leszűkítette a témákat tételekre, gondolom mert hallotta, hogy kémiából is buktál.
2014. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne csinálhatna? Az órán már egyszer elmondta, minden ott van a füzeteben. Nem köteles semmit kidolgozni. Ne itt rinyálj, inkább köszöndd meg az irodalomtanárodnak, hogy mindent oda tett a segged alá.
2014. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsés vagy,hogy ilyen az irodalom tanárod....ahol én lakom annak idején se de most se csinálnak ilyent.Kémiát meg vedd át az elejétől és ami lényeg aztjeyezd meg de a periódusos rendszer az fontos....nagyon segiteni nem tok mert soha nem buktam meg de ezt tenném én is.Sok sikert a pótvizsgára :)
2014. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A könyv a lényeg a füzet csak kiegészítő avval semmire nem nem egy magában.
2014. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó!

Azzal csak azt szerettem volna érzékeltetni, hogy a tanár már mindent elmondott egyszer, de akkor szart a fejére, most meg itt sír, hogy egyszerre kell mindent megtanulnia. Nyár végén nézett bele először a tanulnivalókba. Meg is érdemli, hogy évetismételjen. És ne gyertek azzal, hogy a tanár a hülye, mert akkor nem kettőből bukott volna.

2014. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. Ráadásul irodalomból.. Abból meg lehet egyáltalán bukni?! :DD
2014. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebben igazadvan....ő cseszte el nem mi...most kapkodhat éjjel nappal bujhatja a könyvet.Ha oda figyel nincs ez az biztos.
2014. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!