Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óvodapedagógiai alkalmassági...

Óvodapedagógiai alkalmassági vizsga nagyon kemény? Itt gondolok a tesire+ének+a beszéd alkalmasságira.

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem. Beszédalkalmasságin egy szöveget kell felolvasni (beszédhibát nézik:pöszeség,selypítés..stb.)

Éneken egy dalt kell elénekelni, amit a vitt listából választanak ki és eléd raknak egy kottát, amit el kell énekelni. A tesi egy akadálypálya, ami le van írva a könyvben.

2010. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te is óvónéni leszel? :-)

Én az ELTE-re jelentkezem,és itt van előalkalmassági vizsga..február 4-én,de kicsit parázok a testi alkal.vizsg. résztől :-)


Mert nem tudok kézenállni :-P


18/L

2010. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már oda járok :)

Kézenállásban lesznek segítők, gyakorolj a sulidban, ha van rá lehetőség. Nagy lendület kell és nem lesz gond :)

2010. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"eléd raknak egy kottát, amit el kell énekelni."

Ezt nem értem, hogy kell elénekelni? Csak a hangok vannak és azt hogy szöveg is van?

2010. febr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenestül volt előttem egy kotta,szolmizálnom kellett.

A kezdőhang megvolt adva,de egyáltalán nem ismertem a dalt.

Akkor láttam először a ritmust,kottát...De segítettek...

2010. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!