Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tankönyvrendelési csekk...

Legly kérdése:

Tankönyvrendelési csekk igényles hogyan?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy a rendszeres gyermekvédelmi kérelmet elutasították és a tankönyvigénylő lapon az ingyeneset jelöltem be. Ma megyek be az iskolába, hogy adjanak csekket.

Szerintetek ez jó ötlet? Vagy hogy megy ez ilyen esetben és mi a teendő?


Válaszokat előre köszönöm!



2014. aug. 14. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Tankönyvfelelős vagyok: bemehetsz a suliba, kérdés, hogy ott van-e a tankönyvfelelős, mert elvileg ő foglalkozik vele.


Egyébként az idén még nem kaptunk csekkeket, amit feladhatnál. Erre még mindenki vár, a tavalyról megmaradt üres csekkeket nem használhatjuk. Állítólag az idén más lesz.


Egyébként ha semmit nem tudsz tankönyvosztásig intézni, nem kell megijedned. Osztáskor szólsz a tankönyvfelelősnek, ő a rendszerben át állítja a tanulót fizetősre, és akkor tőle fogsz csekket kapni (remélhetőleg addigra megkapják az iskolák az üres csekkeket.)


De az is megoldás, ha felkeresed a megyétekben a Kello Pontot (erre rákereshetsz a neten), és akkor ők intézik az ügyedet.

2014. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ma tájékoztattak, hogy aug.21-től kapják meg az iskolák a csekkeket..
2014. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2014. aug. 21. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a választ
2014. aug. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De kaptál csekket ?
2014. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!