Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha még nem iratkoztam be az...

Ha még nem iratkoztam be az egyetemre, attól függetlenül az okmányirodába elmehetek diákigazolványt igényelni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

az okmányirodában a személyes okmányait alapján kiállítanak egy papírt, amelyen lesz egy 14 jegyű azonosítószám. A beíratkozás után ezt kell feltöltenek a Neptunba és átutalni 1400 ft-ot. Az egyetem igényli meg a nyomtatványt, amt postán küldenek ki és amelyre a matricát majd a tan. oszt. adja.

Amíg nem érkezik meg a nyomtatott igazolvány, addig az egyetem igazolást állít ki arról, hogy ott tanulsz.

2014. aug. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bemész az Okmányirodába és ott elmondod, hogy NEK adatlapot szeretnél csináltatni. Készítenek rólad egy fotót és kinyomtatnak egy lapot az adataiddal. Személyit, lakcímkártyát vigyél magaddal. Ahogy az első is írta, ezen a lapon lesz egy NEK azonosító és ezt kell megadnod a Neptunon a diákigazolvány igényléskor.
2014. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!