Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BKF milyen suli? Tapasztalatok? .

BKF milyen suli? Tapasztalatok? .

Figyelt kérdés

2014. aug. 17. 20:09
 1/5 pokiloki ***** válasza:
0%
Röviden.... kerüld el messziről
2014. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. okt. 5. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a kerüld el messziről dolog teljes mértékben hülyeség! Én szeptembertől járok oda és őszintén szólva szeretek is ide járni. A tanárok normalisak és segítőkészek, annyit követelnek meg, amennyit leadnak, normálisan lehet készülni és ha tanulsz rendesen, akkor a zhk sem veszesek. Mindenben segítenek és nagyon rugalmasak is. A társaság is teljesen normális, mindenki közvetlen és segítőkész a másikkal szemben és a hallgatói élet is kiemelkedő! Tehát csak ajánlani tudom:)
2014. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát felvettek, 1 évet lehúztam itt.

Az egész a lehúzásról szól szerintem. A majd' 300.000-es tandíj mellett 8500 Ft/kredit ha meghúznak egy tárgyból; és miért ne tennék?.. Minden egyébért is 5000-et elkérnek, mint pl. kezelési költség...

Első szemeszter után úgy voltam vele kap még egy esélyt, de nem győzött meg, hogy maradjak.

Szép, modern meg minden, előfordul egy-két normális tanár is, aki nem arra megy hogy bukjanak nála, de az alapvető motívum nem a klasszikus "tanár vagyok, hogy tudást adjak tovább" hanem a pénz.

Szóval itthagyom.

2015. jún. 21. 21:56
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja és szorgalmas tanuló vagyok, gimnáziumban is majdnem kitűnő érettségivel. Nem arról van szó, hogy lusta vagyok. TÉNYLEG a lehúzás a cél.

És nem egyedül hagyom itt a sulit. Sokan mennek...

Úgyhogy csak az menjen oda akinek vannak felesleges milliói és nem szeretné feltétlen 3 év alatt a diplomáját; nem probléma ha csúszik a sok buktatás miatt.


De tény és való, hogy az összetartás nagy a diákok közt. Épp a brutális szivatás miatt.

2015. jún. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!