Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Körülbelül 8-9 éves korom óta...

Körülbelül 8-9 éves korom óta tudok 'tökéletesen' olvasni. Mások szerint nem jó. Miért?

Figyelt kérdés
Szóval most 15 éves vagyok,10 éves korom óta nézek feliratos animéket,olvasok neten,könyvet stb, de ha pl iskolában olvasásértelmezés vagy hasonló van azt mondják hogy szerintük ha 1-2p alatt átolvasom amit ők 9-10p alatt,valószínűleg nem értem meg. Hiába mondom vissza nekik amit elolvastam, ők akkor is okosabbak (tanárok) Miért? / Ha fel is kell olvasnom nem ilyen gyors,de az is érthető és normális./

2014. aug. 18. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tanárok mondják, akkor nem értem. A lányom már másodikos korában olvasott folyékonyan, és értette is, amit olvasott.

Ne törődj velük.

2014. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 évesen már könyvet olvastam /persze nem Tolsztojt/, nálunk családi vonás, hogy korán tanultunk meg. Nagyon jó, mert hamarabb volt a kezemben jó könyv, mint ahogy megismertem a számítógépet. Sokkal szélesebb az érdeklődési köröm, nagyobb a szókincsem és választékosabban tudom kifejezni magam.
2014. aug. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, ebben semmi rossz nincs

én is pont így voltam vele, már kiskoromban is sokat és gyorsan olvastam

most vagyok 18 éves és eddig csak előnyöm volt ebből, hátrányom semmi

2014. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel, semmi gond nincs benne. Ha rendesen memorizálod a részleteket, akkor meg egyszerűen jó vagy, és gyorsabban fejlődsz.
2014. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lica KRisztián válasza:
és akkor mivan ha a sok hülye buta tanár orvos meg minden ilyen rendszer ember mondja a maga hülyeségét-.- te ügyes vagy ennyi ilyen genetikád ahogyan másnak nem ennyi! ezért ne ess pánikba inkb érezd magad különlegesnek!!!:)
2014. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm ezeket a jó válaszokat:)
2014. aug. 18. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös! Azért ne hülyézzük le a tanárokat meg az orvosokat, kicsit többet tudnak talán, mint Ön, akinek tele van a válasza helyesírási hibával.

A kérdezőnek meg azt tanácsolom, ha kétszer elolvas egy szöveget pl. a szövegfelméréskor, semmi baja nem lesz tőle, legfeljebb újabb részleteket tud felfedezni a szövegben, amelyek valami miatt tetszenek vagy érdekesek. És a mélyebb mondanivalót is jobban meg lehet úgy érteni.

2014. aug. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!