Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés
Most megyek 10.-be nagyon jó tanuló vagyok 9.-be 4,7-es átlagom lett, de mègis mindig izgulok sőt rettegek a sulitól is és a dolgozatoktól, felelésektől. Mindig az jár a fejembe, hogy biztos meg fogok bukni vagy tuti, hogy egyest írok meg ilyesmik. A szüleim tudják, hogy mindig tanulok nagyon sokat szóval, ha becsúszik néha egy rosszabb jegy egyáltalán nem szidnak le, de mégis mindig szinte remegek a dolgozatok előtt.

2014. aug. 19. 01:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Uu bocs véletlenül tettem a szórakozás kategóriába...
2014. aug. 19. 01:16
 2/5 maci2000 válasza:
na ide figyelj!! ez problema es ezt egyaltalan nem rossz indulatbol mondom en is ilyen vagyok. semmi komoly orvosi eset ilyenre meg csak ne is gondolj.de ra se kerdezek neked a kilencediked is ebbe a streszbe telt el ugye.mint ahogy nekem az 5 vagy a 6 :) mekis az atlagom az egyikbe 4,6 a masikba 4,5 e barmibe lefogadom mint ahogy nekem a 7 ugy neked a 10 is remekul fog menni ne izgulj.
2014. aug. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ugyan ilyen stresszbe telt el a 9. is... :/ És amúgy köszi a választ! :)
2014. aug. 19. 11:55
 4/5 maci2000 válasza:
nagyon szivesen :) .
2014. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írni meg nem tudtok.
2014. okt. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!