Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lenne egy olyan gondom, hogy...

Lenne egy olyan gondom, hogy megbuktam matematikából 8. osztályba. Linkelnétek egy feladat lapot? Vagy le írná hogy milyen kérdéseket kell megoldani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szüleid ilyenkor mit csinálnak?
2014. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha a kérdésre adnál választ és nem arra lennél kíváncsi hogy mit csinálnak?.. de válaszolok. semmit. én b*szom ezl az életem nem ők. egyéb kérdés?
2014. aug. 20. 00:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A teljes nyolcadikos matekot tudnod kell, bármit kérdezhetnek. Nézd meg a füzeted, az órai feladatokat oldd meg újból. Amit a dolgozatban kérdeztek, főleg azokat tudd, mert a tanár szerint ezek a lényegesebb pontok, vagy ezeket szereti kérdezni.
2014. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!