Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok jelentkezni az...

Hogyan tudok jelentkezni az ELTE kollégium várólistájára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindenhol írják, hogy a neptunon belül lehet jelentkezni az elte kollégiumainak a várólistájára augusztus 19 után, én végigkattintgattam minden lehetőséget, de nem volt ilyen. Persze az is oda van írva, hogy érdemes minél előbb jelentkezni rá, mert akkor nagyobb esély van hogy felvesznek :D Azt írták, ha bármi kérdésem van akkor küldjek emailt a címükre mert 24 órán belül válaszolnak, hát küldtem, de válasz nem jött :D Bárki tud valamit hogy pontosan hol lehet jelentkezni a várólistára annak nagyon hálás lennék ha leírná.

Köszi.



2014. aug. 20. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Neptunon: Ügyintézés -> Kollégiumi jelentkezés, és a jelentkezési időszakoknál válaszd ki a várólistást. :)
2014. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Szerinted miért számít a várólistán kevesebb pontot nekem, mint a kollégiumi jelentkezésen számított? Ott 36 pontom volt (ponthatár 37 pont volt szerencsémre :) ), míg most 28 pontom lett. Így kicsit olyan érzésem lenne, mintha akármit csinálnék, akkor se kerülnék be kollégiumra...
2014. aug. 20. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!