Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik reál tárggyal lehet a...

Melyik reál tárggyal lehet a legkönnyebben elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Matekon és fizikán vacillálok, a matek jobban megy, a fizika viszont jobban érdekel, most leszek végzős. Egyetem után melyikkel lehet jobban elhelyezkedni, illetve mennyit lehet ezekkel keresni? Igazából az infóval is elvagyok, sokan mondják, ha lenne eszem, akkor vagy azzal kezdenék valamit, vagy gazdasági vonalon nézelődnék, de annyira egyik sem érdekel. Inkább csinálok olyat, amit szeretek, mondjuk 30 ezerrel kevesebbért havonta, de azért még nem zártam ki ezeket sem teljesen.
2014. aug. 20. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind2ő nehéz de ha választani kéne a kettő közül akkor a matekkal könnyebben lehet elhelyezkedni! :) Bár szerintem attól függ mekkora az iq-d nagyon kevesek tudják befejezni a 2 szak közül bármelyiket is. Szóval csak akkor menny bármelyikre is ha okos vagy vagy különben kibuksz
2014. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ne beszélj, hát ezt sose gondoltam volna......
2014. aug. 21. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Amilyen pökhendi és arrogáns választ írtál szerintem te nem lehetsz túl okos!


De bármelyikre is mész (fizika v. matek szak) hidd el hogy csalódni fogsz. Az oda járok mind otthagyják csak beszűkült, stréberek végzik el!! Nem egy 160- as iq-jú embert ismerek akik elkezdték ELTE-n a fizikát és otthagyták mert minden napjuk csak tanulásból állt!

2014. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tantárgyakkal fogsz elhelyezkedni.
2014. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!