Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Székesfehérváron a Péter...

Székesfehérváron a Péter Rózsa Gimi fizetős?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 15:17
 1/7 anonim válasza:
nem tudom, nincs honlapja, amin fel van tüntetve esetleg?
2010. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van honlapja de nincs rajta
2010. jan. 15. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy igen.
2010. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen . 5000 havonta. És gazdasági válság miatt nem garantálják h em nö
2010. febr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem az 1ik ismim odajár,és ő aztmondta,h pont abba a ,,részbe" van,ahol nemkell fizetni.tehát ez attól függ ... de egyébként igen.
2010. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utso: Gondolom az ismerösöd a szakközépbe jár, az nem fizetös. A gimi része igen!
2010. febr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 2009ben végeztem a székesfehérvári Péter Rózsában,újságíró szakon.Velünk,akik okj-s képzésre jelentkeztünk,közölték,hogy a tandíj 20.000 forint lesz,valamint hogy ez tartalmazza a vizsgadíjat is.Első nap kiderült,hogy a 20.000 forint megtoldódott egy tizessel,így már harmincezer forintról szóló szerződést toltak elénk.Mi, kis naivak havi bontásban,apránként befizettük az összeget.Arról egyetlen szó sem esett,hogy a második év is fizetős lesz.Akkor azonban már hatvanezer forintot akartak lehúzni tőlünk.Az irodán semmit sem mondtak el rendesen,az ottani kishölgyek hírhedtek intelligenciájukról, kiváló kommunikációs képességükről.Klára igazgatónéni és brancsa pedig megfenyegetett minket,hogy aki nem fizet repül.Mondanom sem kell,én nem fizettem,és mégis sikeresen levizsgáztam.Aki fizetett az meg gyáva.Úgyhogy akármit is mondanak,vagy fenyegetőznek, a SZÉKESFEHÉRVÁRI PÉTER RÓZSA NEM FIZETŐS!!!
2010. aug. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!